نمایش اطلاعات شبکه: Network Cell info

به کمک برنامه نمایش اطلاعات شبکه: Network Cell info می توانید اطلاعات و گزارش کاملی از شبکه ی تلفن همراه خود دریافت کنید. از میزان آنتن دهی گرفته تا اطلاع از نسل چندم تلفن همراه به سادگی در این اپلیکیشن امکان پذیر است. برای نمونه حتی می توانید مکان فیزیکی آنتن تلفن همراه مستقر در محلتان را بر روی نقشه مشاهده و بررسی کنید. به کمک این قابلیت قادر خواهید بود تا از علت آنتن دهی نامناسب در خانه یا محل کارتان مطلع شوید.

نمایش اطلاعات شبکه: Network Cell info

کاربرد دیگر برنامه نمایش اطلاعات شبکه: Network Cell info زمانی است که به مناطق مرزی یا خارج از کشور سفر کرده باشیم و بخواهیم از اینکه در حالت رومینگ قرار داریم یا خیر مطلع شویم. در این صورت می توانیم از هزینه کرد بی مورد با جلوگیری از تماس یا استفاده از دیتا به هنگام رومینگ خودداری کنیم. این ها تنها بخشی از امکانات و قابلیت های این اپلیکیشن کاربردی است و مطمئنّاً استفاده ها و کاربری های متعدد دیگری نیز برای کاربران حرفه ای دارد. این اپلیکیشن کم حجم و ساده اما کاربردی را می توانید از همین جا با لینک مستقیم دانلود و نصب کنید.

QRCode
دانلود

نیازمند اندروید نسخه ۴ یا جدید تر

لینک گوگل پلی

درباره ی حمیدرضا

حمیدرضا هستم فارغ التحصیل رشته الکترونیک. رشته ام و کامپیوترها و موبایل و اینترنت و گیمینگ گوشه ای از علائق من هستن. زنده باد مایکروسافت!

این پست هم توصیه می شود:

برنامه حذف اپلیکیشن های پیش فرض: System Safe App Remover

برنامه حذف اپلیکیشن های پیش فرض: System App Remover

اگر دستگاه اندرویدی شما روت شده است و دسترسی به فایل های سیستمی آن دارید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *